Nabitý program moderních gymnastek

Vinohradský hrozen. V sobotu 9. dubna vyrazily naše holky na další mezinárodní závod do Prahy 🤸❤️. Vinohradský hrozen 🍇. Bohužel tentokrát bez naší nejmladší naděje Adi, která bojovala s virózou, zůstala doma a fandila tak na dálku. Naše dvě kočky 🐱🐱 nastoupily v odpoledním závodě, kde první v kategorii NST A zacvičila Ami a předvedla moc hezké sestavy👏. Celkově se jí podařilo vycvičit první místo 🥇 z devíti účastnic. V jednotlivém náčiní si Ami odváží další dvě zlaté medaile za stuhu a kužele. Super práce 👏. Téměř v podvečerní čas se do svých sestav vrhla Hani 💪 v kategorii JUN B. Hani dělá velké pokroky, ale opět z toho bylo 🥔🙉4 místo z (6).

foto z Vinohrad

O pohár 🏆 města Vyškova. Konečně zase v plné sestavě jsme se v sobotu 16.4. vydaly na dlouhou cestu do Vyškova, kde na naše holky čekala opravdu kvalitní konkurence a bylo se na co dívat. Dopoledne cvičila jako první z naší trojice Adi. Startovala ve dvojboji - míč a švihadlo - a v silné konkurenci obsadila celkové krásné 5.místo, když v sestavě s míčem obsadila stříbrnou příčku 🥈👏👏👏. V odpoledním sledu nastoupily NST A 2011 - naše Ami cvičila ve dvojboji míč a obruč. Míč byl tentokrát trochu neposlušný 🙉, ale Ami zachraňovala, co se dalo a po celkem vydařené sestavě s obručí si odváží druhé místo 🥈🏆👏. V míči obsadila také 🥈a za obruč brala 🥉👏👏👏. Jako poslední se z našeho týmu představila v podvečerních hodinách Hani. Zahájila sestavou s kuželi, které si párkrát skočily, kam chtěly 😁, ale v druhé sestavě se stuhou se Hani dařilo o poznání lépe a nakonec to dalo na velmi pěkné 8.místo👏👍.

23.4. jsme se vydaly na závod tzv. "za humny". V Hradci Králové se konal velmi hezký závod, který pořádal oddíl TJ Slavia. Holkám se nevedlo vůbec špatně. NML A si Adi veze tři medaile 👏. Celkově 🥈(obruč 🥉, švihadlo 🥉). Hani to konečně cinklo a celkově 🥈👏. Ami si ze spojené kategorii NST A ( 2011 a 2010) veze druhé místo 🥈 (míč 🥉 a stuha 🥇🏆). Děkujeme pořádajícímu oddílu, že jsme mohly být součástí, všem kamarádům a rodinám, kteří nás v domovském městě přišli podpořit a zafandit. 30.4. nám držte pěsti na oblasti ✊😇.

(mv)

foto z Hradce