3. ročník turnaje Hradecký Sokol je za námi ...

V duchu aprílového počasí se tentokráte odehrál letošní ročník softballového turnaje "HRADECKÝ SOKOL", který se uskutečnil o druhém dubnovém víkendu. Tento již tradiční turnaj žákyň a žáků proběhl za účasti pěti týmů. Čtyři týmy včetně domácího FALCONS HK byly tvořeny převážně dívkami, tím pátým pak byl čistě chlapecký tým PASOS Pardubice.

Všechny zápasy byly velmi napínavé a zajímavé a nejen děti ale i fanoušci si turnaj užívali se vším všudy. Vše se neslo v přátelské atmosféře a duchu fair play a pro všechny byl turnaj opět velkým zážitkem. Jen "ten nahoře", kdo řídí počasí, si s námi trochu zahrával a pár aprílových vtípků nám poslal dolů. Chvilku sluníčko, chvilku déšť, chvilku vítr, sníh i kroupy, ale nic nás neodradilo v tom, aby se turnaj řádně dokončil.

První místo získali dle očekávání chlapci z Pasos, ale druhé místo patřilo již našim dívkám doplněny dvěma chlapci a s trochou nadsázky můžeme říct, že v miniturnaji rovnocenných týmů jsme zvítězili, jelikož jsme prohráli pouze s prvními. Na třetím místě skončil tým Wayne´s Pardubice, čtvrté obsadily dívky z Pasos a páté místo získalo družstvo HSM Trutnov.

Poděkování patří všem hráčkám a hráčům, trenérům, i týmu domácích pořadatelů, a již teď se těšíme na další ročník. Byla to opět parádní jízda.
Děkujeme také městu Hradec Králové, které finančně podpořilo uspořádání našeho turnaje.

(ld)

foto domaciho tymu