stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Oslavy 100 let

Dne 28.9.2002 uspořádala Tělocvičná otevreni hriste jednota Sokol Pouchov oslavy 100. výročí svého založení spojené se slavnostním otevřením nových volejbalových kurtů, které byly zbudovány s finančním přispěním ČOS. Přestřižení pásky provedl osobně primátor města Hradec Králové Oldřich Vlasák spolu se starostkou jednoty Růženou Dítětovou.

Taktéž bylo slavnostně otevřeno otevreni hriste2 hřiště pro veřejnost, které bylo vybudováno za přispění města, a mělo by sloužit nejen občanům Pouchova.

V průběhu dne byl uspořádán turnaj softballistů a bylo sehráno několik přátelských zápasů ve volejbale. V sokolovně bylo možné shlédnout prezentaci fotografií z historie pouchovského Sokola, která byla doplněna otevreni hriste3 o výstavu vzácných historických dokumentů.

Na závěr dne zahrála pozvaná hudba k tanci a poslechu. Pamětníci a bývalí sokolové ocenili tuto oslavu a rádi si zavzpomínali na stavbu sokolovny a na svou bohatou sokolskou činnost.

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk