stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Finálové kolo Okresního přeboru v minivolejbalu

V neděli 6.5. jsme pořádali finálové kolo letošního ročníku okresního přeboru v minivolejbalu. Hrálo se ve dvou kategoriích (červený a modrý) a náš oddíl získal dohromady tři medaile!

V kategorie červeného minivolejbalu bojovalo naše družstvo až do posledního zápasu o šanci obsadit první místo, nakonec byla úspěšnější děvčata ze Sokola Nechanice. Našim holkám patří za celkové druhé a čtvrté místo (ze sedmi družstev) veliká pochvala!

V modrém minivolejbalu byla situace podobná - před posledním turnajem jsme mohli pomýšlet na první místo, potřebovali bychom ale zaváhání vedoucí Třebše. A byť jsme v krásném vzájemném zápase Třebeš porazili 2:1 v tie-breaku, nakonec to celkově stačilo pouze na druhé místo. Náš další tým využil nedělní neúčasti družstev Slavie a obsadil celkově třetí místo (z pěti)! Tato sezóna je tak pro naše hráčky modrého mini, z nichž většina přechází do šestkového volejbalu, medailově úspěšná!

(mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/OP_mini_na_Pouchove_6.5.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk