stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Aktuálně :
Valná hromada naší jednoty - 27.3.2023 (program VH)

Aktuálně : V pondělí 13.3. se od 18.00 hodin koná ve Filharmonii Hradec Králové vyhlášení ankety Sportovci roku 2022 města Hradec Králové.
V rámci programu vystoupí i naše členky oddílu moderní gymnastiky.
Přijďte se podívat!

Aktuálně :
pozvánka na dětský karneval

Závodní družstvo MG - shrnutí dosavadních výsledků sezóny ... (15.5.2023)

foto k článkuSezóna moderních gymnastek je v plném proudu a naše závodní družstvo, které se za poslední půlrok rozrostlo na devět členek, vozí medaile z různých závodů jako na běžícím pásu. Některá děvčata mají navíc před sebou vrchol této sezóny - Mistrovství České Republiky. Držme palce! »»

Sokolská gymnastika - nezávodní složka oddílu MG ... (15.5.2023)

foto k článkuPomalu se naplňuje první rok fungování družstva sokolské gymnastiky, které je součástí oddílu moderních gymnastek. Kapacita tohoto cvičení byla velmi brzy obsazena, ukázalo se, že o tento dívčí estetický sport je zájem. A jak to na trénincích vypadá? »»

Finálové kolo Okresního přeboru v minivolejbalu ... (9.5.2023)

foto k článkuV neděli 6.5. jsme pořádali finálové kolo letošního ročníku okresního přeboru v minivolejbalu. Hrálo se ve dvou kategoriích (červený a modrý) a náš oddíl získal dohromady tři medaile! »»

Jarní turnaj mládeže ve Kvasinách 29.-30.4.2023 ... (3.5.2023)

foto k článkuO minulém víkendu se vydala početná skupina našich volejbalistek na tradiční první venkovní turnaj do Kvasin. V sobotu se hrál šestkový volejbal, neděle potom patřila minivolejbalu. »»

První turnaj U11 ... (2.5.2023)

foto k článkuNaši nejmladší hráči a hráčky softballu se zúčastnili prvního turnaje ve své kategorii. Zavítali jsme do Prahy a utkali jsme se Chocní, Kostelcem, Pardubicemi a domácími Eagles. »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk