stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Valentýnský turnaj 2023


Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Sokolská štafeta 2022

V sobotu 15.10.2022 dopoledne se děvčata našeho volejbalového oddílu zúčastnila štafetového sokolského běhu republiky O putovní pohár župy Orlické na atletickém stadionu Sokola HK.

Do sokolského běhu se zapojilo 12 štafet z různých sokolských sportovních oddílu. Štafety probíhaly ve 3 kolech a ve dvou věkových kategoriích.

Ve štafetě bylo 5 závodníků. Každý běžel třikrát úsek 100m. Po rozcvičení a seznámení s pravidly, se závodníci rozmístili na svá stanoviště. Počáteční deštivé počasí se nakonec umoudřilo a na všech úsecích, za hlasité ho povzbuzování kamarádů i rodičů, se bojovalo o nejlepší čas.

V kategorii nejmladší žactvo běžela pouchovská děvčata : Eliška G., Kája J., Klára L., Eliška M., Apolena P. Umístila se na 3.místě.

Za mladší žactvo závodily : Verča V., Kája V., Diana Š., Eliška Kr. a Káťa K.. Obsadily krásné 2.místo.

Všechny účastnice získaly šikovný sportovní batůžek.
Po skončení štafet byly předány ceny. Putovní pohár v obou kategoriích získal atletický oddíl Doudleby nad Orlicí. Pietní akt, se vzpomínkou na historii Sokola u sokolské lípy, byl zakončen zpěvem naší hymny „Kde domov můj“. Pro všechny sportovce i rodičovský doprovod bylo připraveno sladké občerstvení s čajem a ovocem.

(dč)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.idnes.cz/Sokolska_stafeta_15.10.2022/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk