stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Valentýnský turnaj 2023


Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Podzimní sezóna moderních gymnastek zahájena

V sobotu 15.10. jsme vyrazili na mezinárodní závod Helga-Feneberg Pokal do oblíbeného Regensburgu.

Závod byl jako vždy skvěle zorganizovaný a vládla domácí atmosféra. V dopoledním závodě nám udělala radost Adélka Barešová, pro kterou to byl první mezinárodní start. Áďa se ničeho nezalekla a vysekla svoji sestavu bez náčiní s výrazem a bezchybně ❤.

Adi Jakubcová se již představila ve dvojboji sestav - kromě beznáčky (vysvětlení pro fanoušky MG-začátečníky - tento výraz znamená cvičení bez náčiní :-) ) zacvičila i s míčem a ani ona se ve startovním poli s mnoha Ukrajinkami neztratila, míč zacvičila bez chyb a pochvalu má především za přenádhernou sestavu bez náčiní, se kterou se již tímto závodem rozloučila 💋.

V odpoledním závodě nastoupila Hani Helingerová v kategorii juniorek a za svoje sestavy s obručí a míčem, kam se vloudilo pár chybiček, se jí přesto podařilo pro náš oddíl získat v nabité kategorii první medaili, a to bronzovou 🥉😍.

Jako poslední z našeho oddílu nastoupila k závodu Ami Vachková, která, přestože měla jediná ve své kategorii stuhu a také nově složenou sestavu s kužely pro příští sezonu, dokázala vybojovat zlato🥇💋!

Holky děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a makáme dál 💪.

(jk)

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk