Podzimní sezóna moderních gymnastek zahájena

V sobotu 15.10. jsme vyrazili na mezinárodní závod Helga-Feneberg Pokal do oblíbeného Regensburgu.

Závod byl jako vždy skvěle zorganizovaný a vládla domácí atmosféra. V dopoledním závodě nám udělala radost Adélka Barešová, pro kterou to byl první mezinárodní start. Áďa se ničeho nezalekla a vysekla svoji sestavu bez náčiní s výrazem a bezchybně ❤.

Adi Jakubcová se již představila ve dvojboji sestav - kromě beznáčky (vysvětlení pro fanoušky MG-začátečníky - tento výraz znamená cvičení bez náčiní :-) ) zacvičila i s míčem a ani ona se ve startovním poli s mnoha Ukrajinkami neztratila, míč zacvičila bez chyb a pochvalu má především za přenádhernou sestavu bez náčiní, se kterou se již tímto závodem rozloučila 💋.

V odpoledním závodě nastoupila Hani Helingerová v kategorii juniorek a za svoje sestavy s obručí a míčem, kam se vloudilo pár chybiček, se jí přesto podařilo pro náš oddíl získat v nabité kategorii první medaili, a to bronzovou 🥉😍.

Jako poslední z našeho oddílu nastoupila k závodu Ami Vachková, která, přestože měla jediná ve své kategorii stuhu a také nově složenou sestavu s kužely pro příští sezonu, dokázala vybojovat zlato🥇💋!

Holky děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a makáme dál 💪.

(jk)

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5