Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. Cvičení Rodičů a dětí hlásí pro školní roku 24/25 naplněnou kapacitu.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků. či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Festival sportu 2019 v Hradci Králové

Pravidelná akce pro královéhradeckou veřejnost a mládež především - Festival sportu - se letos konala v neděli 8.9. v Jiráskových sadech. Svůj stánek s prezentací tam měly naše oddíly softballu a volejbalu.

Vedle trenérů se na zdárném průběhu akce podíleli i hráči a hráčky z obou oddílů, kterým patří poděkování za jejich přístup. Jednou z nich byla i volejbalistka Simča Palmová, která je autorkou následujících řádků:

Festival sportu byl den, kdy jsme jako volejbalový tým TJ Sokol Pouchov ukazovali malým či větším dětem, co se skrývá pod slovem “volejbal”. Těm menším jsme předváděli hry s míčem, při kterých si nevědomě zkoušeli základy volejbalu. S většími dětmi jsme nacvičovali správné odehrání míče bagrem či prsty.
Den jsme si moc užili a doufáme, ze jsme někoho z dětí správně namotovovali, aby se k nám přidal.

Za oddíl softballu připojila pár řádků trenérka Jana Rejentová:

Stejně jako vloni touto dobou se konal v Jiráskových sadech Festival sportu, kde se prezentoval i náš softballový oddíl. A právě žáci ochotně pomáhali a zasvěcovali své budoucí parťáky do tajů softballu. Zájemce o tento sport jsme také pozvali do Hradce Králové na žákovský turnaj, který proběhne tento víkend 14.-15. září. Přijďte fandit i vy!

Odkaz na fotky zde: volejbal-pouchov.rajce.idnes.cz/Festival_sportu_2019